חשבשבת חומרה פרופיל חברה

חשבשבת חומרה בע״מ

כתיבה שיווקית ועיצוב גרפי לפרופיל חברה. לקריאה נגישה של תוכן פרופיל החברה:

חשבשבת חומרה בע"מ הינה מהחברות המובילות לייבוא ושיווק מחשבים ופתרונות IT.

החברה פועלת בישראל מאז שנת 2006 והינה חברת בת של חשבשבת תוכנה, מבתי התוכנה הגדולים בארץ מעל ל-30 שנה. חשבשבת חומרה הינה יבואנית של מחשבים וניידים Off Leased (מוצרים מחודשים ברמה הגבוהה ביותר) של המותגים DELL, HP ו-Lenovo ועוד. בזכות יכולתה לספק ציוד מתקדם באיכות גבוהה ובמחיר נמוך יחסית, מצליחה החברה להפחית משמעותית עלויות עבור לקוחותיה.
18 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ ועשרות עובדים מומחים הכוללים בין השאר, אנשי פריסייל, אנשי שירות, טכנאי מעבדה וטכנאי שטח, אחראים על הענקת שירות בסטנדרט גבוה, המותאם בדיוק לצרכים האישיים של כל לקוח.
הפתרונות שמעניקה חשבשבת חומרה הינם רבים ומגוונים, הבולטים מביניהם:
אספקת מחשבים שולחניים וניידים ממגוון יצרנים אספקת מחשבים וניידים מחודשים (Fully refurbished) עם 3 שנות אחריות
מתן מענה מלא בכל הקשור למחשוב ולפתרונות IT
הקמת תשתיות ואינטגרציה תמיכה מרחוק (Helpdesk)
אספקת ציוד תקשורת ומוצרי אבטחת מידע ייחודיים
גיבוי בענן
הדרכה, ליווי ותמיכה מקיפים באתר הלקוח
החברה הינה שותפה עסקית של חברות בינלאומיות מובילות כגון: Microsoft, HP, Lenovo, Dell, Fortinet, Checkpoint, Cellcom, Pineapp, Oki והחברה לגיבוי בישראל.
החברה נבחרה על ידי לקוחות מובילים מענפים שונים במשק הישראלי, ביניהם: תדהר, שירותי בריאות כללית, שסטוביץ, זוגלובק, טמבור, ישקר, אוניברסיטאות, ביפר, דור אלון, Sanmina-Sci ועוד.
מבין עשרות הפרויקטים שביצעה חשבשבת חומרה ראויים לציון: דניה קוסמטיקס – הטמעת כל מערכות המחשוב, אספקת כל ציוד החומרה, תחזוקה ותמיכה שוטפים. ISS העולמית – אספקה שוטפת של מחשבים חדשים ומחודשים שירותי בריאות כללית – אספקה שוטפת ובלעדית של אלפי תחנות מחשב ומאות ניידים לכלל בתי החולים, מרפאות, ש.ל.ה מרפאות שיניים, מעבדות ועוד אגרוסטאדיס – אספקת מאות ניידים לסטודנטים ברחבי העולם ומתן שירות מלא ומקיף

ליצירת קשר עם קופירייטר תמי פישל>