כתיבת תוכן לאתרים

כמה חשוב שיהיה לך תוכן איכותי באתר. זה כרטיס הביקור שלך ברשת. כחלק מעבודתי כקופירייטרית, אני מתכננת את מבנה האתר לפני תחילת כתיבת התוכן. חלוקה נכונה של עמודי האתר תורמת לכתיבת טקסים זורמים והגיוניים המותאמים בדיוק למותג או לחברה. כשמפת האתר מוכנה, אני ניגשת לכתיבה של טקסטים לכל אחד מעמודי האתר. חשוב להבין, לכל עמוד מטרה משלו וכשהגולש נכנס לעמוד כלשהו, הוא מצפה לקבל מידע הרלוונטי לעמוד אותו חיפש. כקופירייטרית אני משקיעה מחשבה רבה בשלב הזה. לשליחת וואטסאפ

איך כדאי לכתוב טקסטים לאתר?

כתיבה שיווקית מקצועית מספקת לקרוא את הפרטים שחיפש בדיוק, בצורה מעניינת אבל גם עניינית. יש הנוטים לחשוב שככל שיספרו יותר הקורא יבין ויתעניין יותר - טעות. הקורא נותן להתעייף מהר, לרוב אין לו זמן רב והמטרה בכתיבה של טקסטים לאתר היא להיות כמה שיותר ממוקדת ומניעה לפעולה.

תמי פישל הקופירייטרית מלווה את הלקוח, החל מגיבוש מבנה האתר ועד לכתיבת תכנים כל אחד מעמודי האתר. חשוב להקפיד שכותב אחד יכתוב את כל הטקסטים לאתר כדי לשמור על סגנון כתיבה זהה ואחיד. קופירייטר מקצועי יודע להתאים את התכנים לקהל היעד של העסק, לתחום העיסוק, להבליט את היתרונות החשובים ועוד. בסיום הכתיבה ולאחר הזנת התכנים לאתר, עוברת תמי פישל שוב על האתר ובודקת שהמידע מופיע בצורה ראויה ומזמינה לקריאה.

לבלוג על כתיבת תוכן ייחודי>

דוגמאות לכתיבת תוכן לאתרים על ידי תמי פישל:

לקטלוג המלא >