כתיבת תוכן לאתרים

לפני תחילת כתיבת התוכן לאתר רצוי לתכנן את מבנה האתר. חלוקה נכונה של עמודי האתר תורמת לכתיבת תוכן זורמת והגיונית. כשמפת האתר מוכנה, ניתן לגשת לכתיבה של כל אחד מעמודי האתר. חשוב להבין, לכל עמוד מטרה משלו וכשהגולש נכנס לעמוד כלשהו, הוא מצפה לקבל מידע הרלוונטי לעמוד אותו חיפש. 

איך כדאי לכתוב תוכן באתר?

כתיבה שיווקית מקצועית מספקת לקרוא את הפרטים שחיפש בדיוק, בצורה מעניינת אבל גם עניינית. יש הנוטים לחשוב שככל שיספרו יותר הקורא יבין ויתעניין יותר - טעות. הקורא נותן להתעייף מהר, לרוב אין לו זמן רב והמטרה בכתיבה היא להיות כמה שיותר ממוקדים ולהניע לפעולה.

תמי פישל מלווה את הלקוח, החל מגיבוש מבנה האתר ועד לכתיבת התוכן כל אחד מעמודי האתר. חשוב להקפיד שכותב אחד יכתוב את כל האתר כדי לשמור על סגנון כתיבה זהה ואחיד. תמי פישל יודעת להתאים את התכנים לקהל היעד של העסק, לתחום העיסוק, להבליט את היתרונות החשובים ועוד. בסיום הכתיבה ולאחר הזנת התכנים לאתר, עוברת תמי פישל שוב על האתר ובודקת שהמידע מופיע בצורה ראויה ומזמינה לקריאה.

כקופירייטרית ומעצבת גרפית מעניקה תמי פישל לכל לקוח הנחיות חשובות, התורמות להגשה מרשימה של התכנים, הן מבחינת התוכן והן מבחינת הניראות.

דוגמאות לכתיבת תוכן לאתרים על ידי תמי פישל: