ממליצים

"תמי ליוותה את תהליך מיתוג המשרד שלי, כולל עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור ועריכת תכנים לאתר האינטרנט. כל התהליך התנהל בצורה מקצועית מאוד ויצירתית. תמי מאוד זמינה לשאלות, עם ראייה שיווקית נהדרת, והכל נעשה בצורה ידידותית, נעימה ומהירה. ממליץ מאוד"

איתי סמסון, בעלים של משרד רואה חשבון סמסון

"תמי בעלת יכולות גבוהות וערך מוסף גבוה. יש לה חשיבה ממוקדת ותכליתית, נסיון רב וגם יכולת מילולית מצוינת. מאז העבודה על האתר נעזרנו בתמי בעבודות נוספות ואנו מרוצים מאוד מהתוצרים."

מורלי דורי, מנכ"ל פלתורס ביטוח

"בחרנו בתמי פישל לאחר בחינה מעמיקה של מספר לא מבוטל של קופירייטרים, כבר בפגישה הראשונה התרשמנו מדובר באשת מקצוע מהשורה הראשונה. תמי ליוותה את כל תהליך המיתוג שכלל: שם, סלוגן, דפי הסברה ואתר אינטרנט. היחס היה אישי והתוכן היה סופר מקצועי ושיווקי. ממליצים בחום!"

ירון עובד, רישוי פלוס

"יוצא לי לעבוד עם לא מעט נותני שירות במהלך הפעילות שלי כצלם עצמאי, חלקם טובים, חלקם פחות. תמי היא יוצאת דופן. מקצוענית, מסורה, נעימה, הגונה והכי חשוב (לפחות מבחינה עסקית) מוכשרת בטירוף! היא ליוותה את כל תהליך הקמת העסק ותמיד עם ערך מוסף ועם פידבקים שלא בהכרח קשורים למשימה אבל תמיד במקום. בשורה התחתונה, היא תרמה רבות להצלחת העסק ושווה כל שקל שהיא גבתה. מומלץ בחום!"

רונן טלקר, פוטוסינתזה

״תמי, עשית לנו עבודה ברמה המקצועית הכי טובה שהכרתי עד כה, ובמהירות לא קונבנציונלית לבן אדם אחד בזמן כל כך קצר! מאוד מעריך את עבודתך וההתמסרות אלינו.״

חיים סבאג, קרן מגשימים

" תמי ביצעה את העבודתה בצורה מקצועית, בהתאם לדרישות העבודה ובהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו. לאור העבודה הטובה, אני מאמין שבהחלט אספק לה עבודות נוספות בעתיד"

ירון שטיינר, Traficare

"הציפיות שלי נענו לחלוטין. העבודה נעשיתה בצורה יעילה, מהירה ומקצועית. התוכן נוסח באופן חכם, תוך דגש לפרטים קטנים. סדר המילים היה מעניין, מסקרן ומושך לקריאה. אני מתכנן לעבוד עם תמי בעתיד ואני ממליץ בחום לכל אדם שתוכנו חשוב לו. אין ספק שתמי עזרה לי להגיע להיכן שאני נמצא היום. המון תודות"

שחר מוסקוביץ', אחים מוסקוביץ'

״תמי מאוד מקצועית ולא מרפה עד שהלקוח מרוצה. קיבלתי המון פידבקים על השם הנבחר ואין לי ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה כשבחרתי בה

קריסטינה דדשוב, סטודיו גומות

״תמי הינה אשת מקצוע ברמה גבוהה מאוד, תוצרי עבודתה הינם באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת. היא אמינה, שירותית, יצירתית, קשובה לצרכינו כלקוח ותורמת רבות מהידע הרב שלה. אין ספק שתמי תלווה אותנו גם בפרויקטים הבאים״

אלה דוד, חברת אובליסק הפצות בע״מ

"תמי שירותית, משרה תחושת ביטחון, בעלת ניסיון, תמיד זמינה ומציעה אפשרויות נוספות או רעיונות"

שרי גרופית שולמן, מנורה מבטחים