כתיבת פרופיל חברה

פרופיל חברה מתאר את החברה ומשווק אותה ללקוחות פוטנציאליים. מטרת הפרופיל היא לאפשר התרשמות מהחברה ומתחומי עיסוקה. כתיבה שיווקית נכונה של פרופיל חברה, מפרטת בצורה טובה ומזמינה לקריאה את תמצית פעילותה של החברה בהיקף שאינו עולה על עמוד. 
איזה מידע רצוי לכלול בפרופיל חברה?
יש כמה פרטים חשובים שכדאי לכלול בפרופיל חברה. אבל כל אחד מהפרטים תלוי במאפייני העסק ואין תבנית אחת שתקפה לכולם. למשל, אם העסק ממש חדש ואינו סטארט אפ, לא מומלץ להבליט את שנת הקמתו. לעמות זאת, אם זה עסק שקיים כבר מעל 20 שנה, זה אומר עליו הרבה ולכן כן כדאי לציין שנת הקמה.
עסקים רבים מתקשים לספר על עצמם בצורה מרשימה ושיווקית וכאן תמי פישל תורמת מנסיונה ומנחה את הלקוח גם בשלב האיפיון על מנת לאסוף את המידע הרלוונטי.
כתיבת פרופיל חברה איכותי מהווה רק חלק מהתוצאה הסופית וחשוב לשים דגש גם על עיצוב גרפי של פרופיל חברה, שנותן יחס ראוי לטקסט ומתאים את הויזואליות שלו למיתוג החברה. עיצוב פרופיל חברה בצורה נוחה ונעימה לקריאה, עשוי להשפיע במידה רבה על הרושם שהוא ישאיר על הקורא.
פרופיל חברה משמש כל עסק בשיווק היום-יומי ומאפשר להבליט את מומחיות החברה ויתרונותיה ביעילות על גבי פולדר, במייל, באתר האינטרנט או בפייסבוק.

לכתיבת פרופיל חברה בעברית או באנגלית ולעיצוב גרפי: 054-6388664


מבין עשרות עסקים, חברות ואירגונים להם כתבה תמי פישל פרופיל חברה, ראויים לציון: מי עדן, פלתורס ביטוח, חשבשבת, אובליסק, א.ש.מימונית, נימיה דיזיין, ארכיב גנזכיון, Sk&Ak, קל מערכות, קרמיקה שרוני, לוינסקי עופר, רב בריח מוצרי נעילה, טליה עיצובים, רישוי פלוס, זאוס, מכון ון ליר, יאיר דורי, פריץ קופפרשמיד ועוד.

דוגמאות לכתיבה של פרופיל חברה על ידי תמי פישל: