כתיבת פרופיל חברה

פרופיל חברה מתאר את החברה ומשווק אותה ללקוחות פוטנציאליים. מטרת הפרופיל היא לאפשר התרשמות מהחברה ומתחומי עיסוקה. כתיבה שיווקית נכונה של פרופיל חברה, מפרטת בצורה טובה ומזמינה לקריאה את תמצית פעילותה של החברה בהיקף שאינו עולה על עמוד. 
עסקים רבים מתקשים לספר על עצמם בצורה מרשימה ושיווקית וכאן תמי פישל תורמת מנסיונה ומלווה את הלקוח גם בשלב התחקיר ואיסוף המידע.
כתיבת פרופיל חברה איכותי מהווה רק חלק מהתוצאה הסופית וחשוב לשים דגש גם על עיצוב גרפי של פרופיל חברה, שנותן יחס ראוי לטקסט ומתאים את הויזואליות שלו למיתוג החברה. עיצוב פרופיל חברה בצורה נוחה ונעימה לקריאה, עשוי להשפיע במידה רבה על הרושם שהוא ישאיר על הקורא.
פרופיל חברה מתעדכן לעיתים רחוקות והוא משמש ככלי שיווקי יעיל לפרסום החברה על גבי פולדר, במייל, באתר האינטרנט או בפייסבוק.

לכתיבת פרופיל חברה בעברית או באנגלית ולעיצוב גרפי: 054-6388664


מבין עשרות עסקים, חברות ואירגונים להם כתבה תמי פישל פרופיל חברה, ראויים לציון: מי עדן, פלתורס ביטוח, חשבשבת, אובליסק, א.ש.מימונית, נימיה דיזיין, ארכיב גנזכיון,Sk&Ak, Creato, קרמיקה שרוני, לוינסקי עופר, רב בריח מוצרי נעילה, Richkid, רישוי פלוס, זאוס, מכון ון ליר, יאיר דורי, פריץ קופפרשמיד ועוד.