עיצוב גרפי

לעיצוב גרפי ישנה חשיבות רבה בהצלחה המוצר הסופי. כתיבת תוכן מעולה הינו חלק חשוב אבל הוא רק חלק מיצירת המוצר. על החלק הנותר אחראי עיצוב גרפי. עיצוב גרפי מקצועי מצליח להבליט ולהנגיש את המוצר והתוכן וכך התוצאה המתקבלת הינה נעימה ומושכת לקריאה. תמי פישל מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא הכולל קופירייטינג ועיצוב גרפי. 

עיצוב גרפי וקופירייטינג בסטודיו אחד

סטודיו תמי פישל מאפשר ללקוחותיו ליהנות משירותי עיצוב גרפי ומשירותי תוכן במקום אחד, ללא צורך לחפש ולתאם בין כמה ספקים שונים. בסטודיו זוכה הלקוח לפתרון כולל, המאפשר ליצור מוצר פרסומי שלם ואיכותי בעבודה מול אשת מקצוע אחת. תמי פישל בוגרת לימודי עיצוב גרפי באורט, מלווה את הלקוח בכל תהליך המיתוג: החל מבחירת שם לעסק, עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב עלונים פרסומיים, כתיבת תוכן שיווקי וקופירייטינג ושילובם בצורה נכונה בכל אחת מהמדיות הדרושות.
בזכות העבודה המקיפה נוצרת היכרות עמוקה עם לקוחות הסטודיו. השקעה זו מצליחה לבוא לידי ביטוי בהבלטת היתרונות ותחומי ההתמחות של העסק, בכל הכלים השיווקים שמייצרת עבודת הכתיבה והעיצוב הגרפי.

בחירת השפה הגרפית נעשית רק אחרי איפיון מעמיק הכולל את הבנת צרכי הלקוח, קהל היעד, מטרות הפרסום, היכרות עם המתחרים הקיימים בשוק, אופנות עכשויות וכו׳.

דוגמאות לעבודות עיצוב גרפי של תמי פישל: