עיצוב גרפי

לעיצוב גרפי ישנה חשיבות רבה בהצלחה המוצר הסופי. כתיבת תוכן מעולה הינו חלק חשוב אבל הוא רק חלק מיצירת המוצר. על החלק הנותר אחראי עיצוב גרפי. עיצוב גרפי מקצועי מצליח להבליט ולהנגיש את המוצר והתוכן וכך התוצאה המתקבלת הינה נעימה ומושכת לקריאה. תמי פישל מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא הכולל קופירייטינג ועיצוב גרפי. 

גם קופירייטרית וגם מעצבת גרפית

אחרי שנים של עבודה עם תכנים, טקסטים, כתיבה שיווקית והרבה הרבה משחקי מילים, החליטה תמי פישל להעניק ללקוח פתרון כולל, המאפשר קבלת מוצר פרסומי שלם ואיכותי בעבודה מול אשת מקצוע אחת. תמי פישל בוגרת לימודי עיצוב גרפי באורט, מלווה את הלקוח בכל תהליך המיתוג: החל מבחירת שם לעסק, עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב עלונים פרסומיים, כתיבת תוכן שיווקי וקופירייטינג ושילובם בצורה נכונה בכל אחת מהמדיות הדרושות.
בזכות העבודה המקיפה נוצרת היכרות עמוקה עם לקוחות הסטודיו. השקעה זו מצליחה לבוא לידי ביטוי בהבלטת היתרונות ותחומי ההתמחות של העסק, בכל הכלים השיווקים שמייצרת עבודת הכתיבה והעיצוב הגרפי.

בחירת השפה הגרפית נעשית רק אחרי איפיון מעמיק הכולל את הבנת צרכי הלקוח, קהל היעד, מטרות הפרסום, היכרות עם המתחרים הקיימים בשוק, אופנות עכשויות וכו׳.